EKOŠOLA KOT NAČIN ŽIVLJENJA

Na podružnici Grajena smo v okviru EKOŠOLE pričeli z dejavnostmi konec septembra. Dogovorili smo se za izvajanje aktivnosti, ki pa so prilagojene trenutnim razmeram.

Predstavniki  6. – 9 . razreda bodo skrbeli, da bodo ob koncu pouka luči v učilnicah ugasnjene in okna zaprta. Že od začetka septembra stoji pred šolo keson za papir. Sredi oktobra smo pričeli z zbiranjem živil za družine naših učencev, ki so se znašle v stiski. V novembru in decembru pa bomo zbirali še hrano za živali, ki jo bomo podarili Društvu proti mučenju živali Ptuj. Naprošamo vse učence, da se vključijo v katero od zbiralnih akcij in pomagajo po svojih močeh!

Učenci 4. razreda so v okviru Šolske vrtilnice očistili plevela šolski vrtiček in posadili čebulo ter česen.

Mentorica Romana Pukšič